Etki Vizyon

ETKİVİZYON® NEDİR?

Etkivizyon öncelikle size özel bir tasarımdır. Etkivizyon, insanların yansıdaki ya da ekrandaki görüntü ile temas etmeden ve aparatsız etkileşebildiği yeni bir mecradır. Türk Patent Enstitüsünden faydalı modeli alınan, projeksiyon yansısı ya da ekranlar ile insanların etkileşebilmesini sağlayan, kendine özgü yazılım, donanım ve tasarım öğelerine sahip, mekana ve ihtiyaca göre özel olarak üretilen bir tasarımdırEtkifilm ise Etkivizyon’a özgü animasyon ya da oyunların üretilmesinde kullanılan yazılım ve ya dosya formatıdır.

ETKİVİZYON®’UN KULLANIM ALANLARI NELERDİR?

Etkivizyon, hayatımızın her anında, farklı amaçlarla kullanılabilir. Reklam, tanıtım, eğitim, sunum, sanal gerçeklik, spor, eğlence ve oyun gibi alanlarda başarıyla faaliyet gösterebilir. Etkivizyon’un donanımsal ve yazılımsal esnekliğiyle beraber diğer rekabetçi özellikleri sayesinde, işlevini vecazibesini kaybetmeden uzun zaman hizmet vermesi mümkündür.

ETKİVİZYON®’UN SIRADIŞI YETENEKLERİNE BİR GÖZ ATIN

Etkivizyon için tasarlanacak Etkifilm uygulamalarının (oyun, animasyon ve içeriklerin) bir sınırı yoktur. Etkivizyon ile şaşırtıcı deneyimler yaşatabilir, cazip tanıtımlar yapabilir ve hedef kitleniz üzerinde üstün bir etki bırakabilirsiniz. Etkivizyon’un insanlara sunduğu benzersiz algılatma yeteneği ile başarım ve eğlence biraraya geliyor. Etkivizyon ile fark edilmemeniz zordur. Nitekim yaptığımız araştırmalarda, Etkivizyon’a yönelen insanların en az %50’si onu fark edip, onunla etkileşiyor. Ardından bu yeniliği başkaları ile paylaşarak ilgiyi artırıyor.

 ETKİVİZYON®’UN ÇEŞİTLERİ VE KURULUMU

Etkivizyon’u tavandan yere, alttan zemine, karşıdan duvara ya da bir vitrinin içinden camına yansıtarak kurmak mümkün olduğu gibi bir küpün ya da silindirin kendisi de Etkivizyon’a dönüşebilmektedir.  Etkivizyon ile sanal gerçeklik odaları ve koridorları yapılabilmektedir. Etkivizyon ile tasarımda sınır yoktur. Eşsiz ve size özel çözümler üretilebilmektedir.

  ETKİVİZYON®’UN REKABETÇİ ÖZELLİKLERİ

  • Tasarımda Esneklik;

Etkivizyon’un sahip olduğu yazılımsal-animatif ve donanımsal-kurgusal esneklik, onun cazibesini sürekli kılarken çok yönlü kullanımının da önünü açmaktadır. Etkivizyon böylece; eğlence, oyun, eğitim, sanal gerçeklik, reklam ve pazarlama aracı olarak hayat bulmaktadır. Etkivizyon’da her zaman yeni, zengin ve etkileyici uygulamalar geliştirmek mümkündür. Etkivizyon’un profesyonel Etkifilm tasarım ekibi, bu uygulamaların çeşitlendirilmesinde değerli bir aktör olarak ön plana çıkmaktadır.

  • Algıda Hassasiyet ve Tepkide Hız;

Etkivizyon’un algı yeteneğinin insanın parmak ucunu görebilecek kadar hassas olması, Etkivizyon’un daha kapsamlı ve farklı uygulamalara fırsat tanımasını sağlamaktadır. Etkivizyon, algıladığı harekete ve insanlara anında tepki verecek kadar yazılımsal ve donanımsal tasarım bütünlüğüne sahiptir.

  • Donanımsal Başarım;

Kurulduğu ortamda gün aşırı, aralıksız ve sorunsuz çalışması, donanım ile bütünleşik tasarım alternatiflerinin üretilebilmesi, Etkivizyon’un diğer önemli özellikleridir. Projelendirilmiş ve test edilmiş bir ürün olarak üretilen Etkivizyon’un, hizmet süresinden kayıplar yaşanmaması için tasarım, malzeme seçimi ve montaja özen gösterilmektedir. Etkivizyon her tür parlak ışık altında algılanabilecek şekilde tasarlanabilmektedir. Donanım ve yazılım eşleşmesinde çalışma kapasitesi modellenmektedir.

  • Teknik Destek ve Hizmet;

Her durumda yerinde teknik destek, bakım ve onarım hizmeti verecek uzman ekipler hazır bulunmaktadır. Çağrı merkezi ile anında iletişim kurmak mümkündür. Etkivizyon’un karşılaşabileceği herhangi bir problemde performansın yitirilmemesi için teknik destek üst seviyededir.

  • Yerli Tasarım ve Uygun Fiyat;

Etkivizyon kapsamında kurulan yazılım, donanım ve beraberindeki hizmet anlayışı kurumsal bir yaklaşımı ve özel bir toplam kalite yönetimini gerekli kılmaktadır. Bu kapsamda Etkivizyon markasının ardında sunulan tüm bilgi ve birikimin tamamen ülkemizde üretilmiş olması, dış kaynaklı maliyetleri düşürmektedir. Böylece üstün bir ürün ve hizmet daha uygun fiyatlara temin edilebilmektedir.

ETKİVİZYON®’UN ÇEŞİTLERİ VE KURULUMU

Özünde Etkivizyon ile tasarımda sınır yoktur. Eşsiz ve sizlere özel çözümler üretilmektedir. ALGI-MAX olarak, Etkivizyon'un genel amaçlı kullanımının önünü açmak ve gün içinde pratik kullanım sağlamak için bazı referans modelleri sizlere sunuyoruz. Bu modellerin özellikleri ve kurulum biçimlerine aşağıda yer verilmiştir.

TOP